Водоохолодники МТА з повітряним охолодженням конденсаторів
модельного ряду Aries tech є результатом цілеспрямованого проєктування
для енергоощадження у всіх робочих режимах. Пропоновані технічні
рішення спрямовані на зниження енерговитрат усієї системи загалом й на охорону
довкілля. В чилерах МТА модельного ряду Aries tech встановлені 4 спіральних компресори, з'єднаних паралельно, у двох холодильних контурах.
Кожен холодильний контур розташований в окремій секції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 2208 кг |
| Напруга живлення | 380 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність | 64 кВт |
| Холодопродуктивність | 277 кВт |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 46 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Охолодження конденсатора | Повітряне |
| Тип чиллера з повітряним охолодженням | З осьовим вентилятором для охолодження конденсатора |
| Тип компресора чіллера | Спіральний |
| Кількість компресорів | 4 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 3495 мм |
| Довжина | 2188 мм |
| Висота | 1989 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована насосна станція | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 15 квітня 2026