У TAEevo Tech чилери компактні пристрої, призначені для використання в промисловості, що постачаються з герметичними спіральними компресорами та інноваційним ребристим заглибним випарником, встановленим усередині гідравлічного резервуара.
Дві нові версії, висока ефективність HE і подвійна — частота, добре підходять, щоб гарантувати безпеку виробничого процесу, економію та захист довкілля.
Завдяки конструктивним особливостям, ТАEevo Tech можуть працювати в герметичних гідросистемах або в контурі з атмосферним тиском, різні версії та додаткові опції дають велику гнучкість застосування та високий ступінь надійності.
Тому TAEevo Tech є найкращим рішенням для всіх промислових застосувань, що вимагають високої продуктивності, безперервної роботи та низьких експлуатаційних витрат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTA |
| Вага | 866 кг |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність | 14.7 кВт |
| Холодопродуктивність | 64.1 кВт |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 46 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Охолодження конденсатора | Повітряне |
| Тип чиллера з повітряним охолодженням | З осьовим вентилятором для охолодження конденсатора |
| Тип компресора чіллера | Спіральний |
| Кількість компресорів | 2 |
| Максимальна температура теплоносія | 30 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 866 мм |
| Довжина | 2250 мм |
| Висота | 2054 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована насосна станція | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 15 квітня 2026