Інноваційна технологія осушувачів МТА серії MPiT дає змогу регулювати холодопродуктивність залежно від об'єму стисненого повітря, обробленого осушувачем для підвищення енергоощадження.
Завдяки датчикам, встановленим у холодильному контурі на виході з осушувача МТА, мікропроцесорний контролер налаштовує роботу осушувача та гарантує постійне енергоощадження.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Довжина | 511 мм |
| Основні | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Виробник | MTA |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 76 кг |
| Споживана потужність | 0.99 кВт |
| Продуктивність | 540 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна виробник | Італія |
| Тип промислового осушувача повітря | Холодильний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 056 ₴

