Інноваційна технологія осушувачів МТА серії MPiT дає змогу регулювати холодопродуктивність залежно від об'єму стисненого повітря, обробленого осушувачем для підвищення енергоощадження.
Завдяки датчикам, встановленим у холодильному контурі на виході з осушувача МТА, мікропроцесорний контролер налаштовує роботу осушувача та гарантує постійне енергоощадження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTA |
| Тип промислового осушувача повітря за портативністю | Мобільний |
| Продуктивність | 360 куб.м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Таймер | Так |
| Споживана потужність | 0.91 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Вага | 68 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 680 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Висота | 860 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна виробник | Італія |
| Тип промислового осушувача повітря | рефрижераторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 120 ₴

