Інноваційна технологія осушувачів МТА серії MPiT дає змогу регулювати холодопродуктивність залежно від об'єму стисненого повітря, обробленого осушувачем для підвищення енергоощадження.
Завдяки датчикам, встановленим у холодильному контурі на виході з осушувача МТА, мікропроцесорний контролер налаштовує роботу осушувача та гарантує постійне енергоощадження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 264 куб.м/год |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Вага | 39 кг |
| Тип промислового осушувача повітря за портативністю | Стаціонарний |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 625 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 513 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | МТА (Італія) |
| Країна виробник | Італія |
| Тип промислового осушувача повітря | Холодильний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 800 ₴

