Інноваційна технологія осушувачів МТА Marco Polo серії MPiT дає змогует регулювати холодопродуктивність залежно від об'єму стисненого повітря, обробленого осушувачем для підвищення енергоощадження.
Завдяки датчикам, встановленим у холодильному контурі на виході з осушувача МТА, мікропроцесорний контролер налаштовує роботу осушувача та гарантує постійне енергоощадження.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Основні | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Таймер | Так |
| Фільтр вихідного повітряного потоку | Ні |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 18 кг |
| Споживана потужність | 0.13 кВт |
| Продуктивність | 36 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Тип промислового осушувача повітря за портативністю | Стаціонарний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип промислового осушувача повітря | рефрижераторний |
| Виробник | МТА (Італія) |
| Країна виробник | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 970 ₴

