Інноваційна технологія осушувачів МТА серії MPiT дає змогу регулювати холодопродуктивність залежно від об'єму стисненого повітря, обробленого осушувачем для підвищення енергоощадження.
Завдяки датчикам, встановленим у холодильному контурі на виході з осушувача МТА, мікропроцесорний контролер налаштовує роботу осушувача та гарантує постійне енергоощадження.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 414 мм |
| Ширина | 312 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Основні | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Виробник | MTA |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 22 кг |
| Напруга живлення | 220 В |
| Країна виробник | Італія |
| Продуктивність | 126 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип промислового осушувача повітря за портативністю | Стаціонарний |
| Тип промислового осушувача повітря | Конденсаторний |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Пропускна здатність | м3/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 120 ₴

