Сьогодні в більшості промислових процесів зростає потреба в конкурентоспроможностіх технічних рішень, що підходять для забезпечення великої продуктивності, що відповідають високим вимогам до якості продукту та охорони довкілля. Надійність, компактність і гнучкість систем охолодження неабияк скорочують експлуатаційні витрати та вплив на довкілля всього підприємства.
Нове покоління чилерів TAEevo Tech MINI було спеціально розроблене для охолодження води або антифризу, забезпечуючи чудову надійність, мінімальні розміри та високу енергетичну ефективність.
Новий випарник занурений у бак, призначений для забезпечення максимального рівня ефективності, забезпечує чудову стабільність температури технологічної рідини. Усі агрегати виготовляються відповідно до ISO 9001, 14001 і акредитацією Eurovent стандартів, що забезпечують найвищий рівень продуктивності та якості.
Потужність охолодження 1,4 — 4,8 кВт
Розроблені на основі досвіду діапазону TAEevo, TAEevo Tech MINI було набагато поліпшено завдяки важливим технічним оновленням: нова конструкція випарника та передових електронних систем керування. Все це ідеальний баланс між високою надійністю, компактними розмірами та високою ефективністю. Ідеально підходить для охолодження невеликих промислових процесів.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 876 мм |
| Ширина | 486 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Основні | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальний робочий тиск | 3 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип чиллера з повітряним охолодженням | З осьовим вентилятором для охолодження конденсатора |
| Охолодження конденсатора | Повітряне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 94 кг |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Кількість компресорів | 1 |
| Холодопродуктивність | 4.8 кВт |
| Рівень шуму | 47 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 000 ₴





