Холодопродуктивність 350 л/год від +15 °C до +2 °C
Ця перевірена система працює без нагнітального насоса та може поєднуватися з будь-яким пристроєм для змішування й дозування охолодженої води.
Компактна конструкція з корпусом із неіржавкої сталі — підходить для настінного монтажу або встановлення в кімнаті.
Шар льоду, який накопичується в неробочі періоди, забезпечує великий запас енергії та забезпечує максимальну ефективність охолодження.
Переваги
Гігієнічна та герметична система
Компактний і міцний корпус
Максимальна продуктивність
Низькі енерговитрати
Можна комбінувати з усіма приладами для змішування й дозування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 82 кг |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Теплопродуктивність | 5 кВт |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Охолодження конденсатора | Повітряне |
| Тип чиллера з повітряним охолодженням | З осьовим вентилятором для охолодження конденсатора |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 940 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 535 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 15 квітня 2026