Інноваційна технологія осушувачів МТА серії MPiT дає змогу регулювати холодопродуктивність залежно від об'єму стисненого повітря, обробленого осушувачем для підвищення енергоощадження.
Завдяки датчикам, встановленим у холодильному контурі на виході з осушувача МТА, мікропроцесорний контролер налаштовує роботу осушувача та гарантує постійне енергоощадження.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 414 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Основні | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Виробник | MTA |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 22 кг |
| Споживана потужність | 0.22 кВт |
| Продуктивність | 96 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип промислового осушувача повітря за портативністю | Стаціонарний |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип промислового осушувача повітря | Холодильний |
| Країна виробник | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 852 ₴

