Потужність охолодження 1,4 — 4,8 кВт
Розроблені на основі досвіду діапазону TAEevo, TAEevo Tech MINI було набагато поліпшено завдяки важливим технічним оновленням: нова конструкція випарника та передових електронних систем керування. Все це ідеальний баланс між високою надійністю, компактними розмірами та високою ефективністю. Ідеально підходить для охолодження невеликих промислових процесів.
Максимальна надійність
Конструкція агрегатів MINI поєднує в собі продуктивність із високою надійністю компонентів. Інноваційна конструкція випарника забезпечує надійну роботу навіть у складних умовах. Брак чорних металів у гідравлічному контурі дають змогу чилеру MINI працювати навіть з агресивними рідинами, підтримуючи максимальну якість і чистоту технологічної рідини.
Простота в обслуговуванні
Раціональне розташування компонентів гідравлічної системи, простота холодильного контуру та нумерація електричних кабелів спрощує операції перевірки та технічного обслуговування. Розбирання повітряних фільтрів конденсатора для періодичних операцій очищення полегшується завдяки продуманій системі кріплень. Моделі M08-10 обладнані індикаторами зеленого світла, який світиться постійно за нормальних умов експлуатації та червоний у стані аварії.
Розширені експлуатаційні обмеження
Широкі межі робочого діапазону дають змогу серії MINI працювати навіть у найекстремальніших умовах. Максимальна температура води на вході та мінімальної води на виході відповідно 35 °C і 0 °C. TAEevo Tech MINI може працювати за високих температур довкілля до 45 °C
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.62 кВт |
| Вага | 72 кг |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний робочий тиск | 3 бар |
| Максимальна температура теплоносія | 35 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Напруга живлення | 220 В |
| Холодопродуктивність | 2.86 кВт |
| Охолодження конденсатора | Повітряне |
| Тип чиллера з повітряним охолодженням | З осьовим вентилятором для охолодження конденсатора |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 623 мм |
| Ширина | 486 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | МТА (Італія) |
- Ціна: 148 000 ₴

